Kto z nas nie marzy o ślubie w tropikach wśród egzotycznych roślin nad brzegiem oceanu…achhh… Poza prażącym słońcem i śnieżnobiałym piaskiem na myśl przychodzą egzotyczne owoce, zjawiskowa roślinność,  intensywne kolory kwiatów i oczywiście flamingi! Wszystko pięknie, ale wróćmy na ziemię 😉 Jeśli wyprawa na rajską wyspę musi chwilowo pozostać w sferze Waszych marzeń to nie martwię się! Każde wesele można nasycić odrobiną egzotyki wykorzystując  różne detale i elementy dekoracji.

Pokażemy Wam jak stworzyć własny żar tropików nie wyjeżdżając poza granice Polski 😉 Inspirujcie się!

Zapomnij o monotonnym i nudnym stole – MUSI BYĆ KOLOROWO!

 

ZRELAKSUJ SIĘ POD LIŚCIEM PALMY 😉

OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY – TROPIKALNY MUST HAVE!

 

ZAPROŚ FLAMINGI NA SWOJE PRZYJĘCIE!

CHCESZ ZACHOWAĆ MOTYW PRZYJĘCIA W TAJEMNICY? Możesz uchylić gościom rąbka tajemnicy poprzez zaproszenia ślubne. Wybierz tylko określony kolor lub elementy motywu tropikalnego.

ANANAS- KRÓL OWOCÓW W WERSJI LUX

Zapomnij o tradycyjnym bukiecie… Wybierz bukiet, który odzwierciedla ślub w stylu TROPIKÓW. Wybierz LIŚCIE PALMY i kwiaty w intensywnych kolorach, aby Twój bukiet ożył i zachwycił wszystkich gości.

I na koniec GWIAZDA WIECZORU – TORT!

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA CZYLI STREFA GADŻETÓW 😉

 

Motyw tropikalny darzymy wyjątkową sympatią…więc jeśli macie odwagę „uciec z nami w tropiki” to z przyjemnością pomożemy Wam w organizacji tak szalonego przyjęcia :))

Pozdrawiamy,

Ann & Kate