Śluby Gwiazd inspirowały i interesowały od zawsze. Gwiazdy zawsze były w najlepszych trendach  i zawsze wyznaczały granice stylu. W związku z tym z perspektywy lat obserwując śluby gwiazd można cudownie prześledzić, jak zmieniała się moda.

Dziś zapraszamy na tekst stricte rozrywkowy. Nie będziemy ani edukować, ani komentować – chcemy po prostu dać Wam chwilę dobrej zabawy, a może nawet wzruszeń…

  • RADOSŁAW MAJDAN I SYLWIA KOPERKIEWICZ

Stylowy garniaczek, nieprawdaż? To był 1998 rok i garnitur Radka wywoływał wtedy zachwyt.  Trudno w to uwierzyć, wiemy… ale naprawdę to był szał!

Minęło kilka lat ( i żon) i na ślubnym kobiercu z Małgorzatą Rozenek – całkiem inny facet.

O sukni Panny Młodej też powiedziano wiele w show biznesie. Ochom i Achom nie było końca… Czy ładna? Kwestia gustu. Jedno jest pewne – BARDZO DROGA!

Jak wszystko w małżeństwem Majdanów. To nazwisko jest dziś marką i potężnym biznesem. Dziwny jest ten świat…

  • KINGA RUSIN I TOMASZ LIS

Piękni, młodzi i naprawdę zawodowo już oboje szanowani. Nieustannie wzrusza mnie niewinność Kingi Rusin na tym etapie. Słodka, piękna dziewczynka… To był rok 1994. Jeśli chodzi o stylizację – nawet po latach trudno uznać, że obciach… To wciąż stylowa kobieta.

  • ROBERT GONERA I KAROLINA WOLSKA

Ten ślub przypominamy ze względu na „bukiet” panny młodej. To był rok 2003, a niejedna panna młoda dziś nie wykazałaby się podobną odwagą i ekstrawagancją – w stylizacji codziennej, a co dopiero ślubnej. Stylizacja pana młodego też niebanalna.

  • IVONA PAVLOVIĆ i WOJCIECH OŚWIĘCIMSKI

Jedno z naszych ulubionych przykładów niebanalnych celebryckich ślubów. Ivona jest kobietą z pazurem i charakterem. Więc jej ślubna kreacja nie mogła być tradycyjną białą bezą. Nas zachwyciła i kreacja i bukiet… Zwłaszcza, że stanęła na ślubnym kobiercu w kwiecie wieku, po przejściach, z doświadczeniem, więc może biel – oznaka niewinności byłaby tu nie na miejscu?

  • MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA i BARTEK WRÓBLEWSKI

Naszym zdaniem KLASA! Absolutna KLASA! Prostota, styl, szyk, subtelność, klasyka, dobre wykonanie i jakość materiału. Nie trzeba nic więcej! Żadnych piorek, koronek, koralików, koron – NICZEGO, żeby wyglądać jak MILIONA DOLARÓW!

  • AGNIESZKA SZULIM BADZIAK WOŹNIAK – STARAK

Jak się ma tyle nazwisk, to trzeba mieć co najmniej trzy suknie ślubne (wybaczcie drobną złośliwość). Agnieszka to piękna kobieta. Jej mąż – Piotr Woźniak -Starak to… BOGATY mężczyzna. Ślub jak z bajki. Bo też i bajkowy jest każdy ich wspólny dzień.

W dniu ślubu wyglądała tak:

Kto wygrywa Waszym zdaniem? Czyj styl Was oczarował? A może o kimś wartym przypomnienia – zapomniałyśmy! Piszcie…chętnie uzupełnimy nasz ranking – „Ach…co to był za ślub”

Jedno jest pocieszające… MIŁOŚĆ to uczucie, które może zdarzyć się KAŻDEMU – nie tylko tym, z pierwszym stron gazet!

Pozdrawiamy,

Ann & Kate