3 dniowe indywidualne szkolenie przygotowujące do zawodu Wedding Planner’a.

2 intensywne dni w biurze Annn & Kate Wedding Planners
na ul. Żurawiej 43 lok. 313
00-680 Warszawa

 

 

GODZINA: 10:00 – 18:00

 

PLAN SZKOLENIA:

 

• Całodniowe szkolenie z wiedzy teoretycznej z zakresu pracy Wedding Planner’a w biurze Ann & Kate Wedding Planners na ul. Żurawiej 43 lok. 313, 00-680 Warszawa

• Szkolenie z zakresu kwestii biznesowych, ekonomicznych i księgowych – niezbędnych przed podjęciem decyzji o założeniu własnej firmy

• Szkolenie z tworzenia biznesplanu dla klienta

• Szkolenie z tworzenia scenariusza dnia ślubu i wesela

• Omówienie najtrudniejszych sytuacji z życia wziętych i szukanie rozwiązań (np. na 40 minut przed ślubem odbierasz telefon, że kwartet smyczkowy utknął na autostradzie – nie dojadą… Co robisz?)

• Pierwsza praktyczna rozmowa z trudnym klientem (Od czego zacząć? Jak przełamać pierwsze lody? Jak zdobyć zaufanie klienta? Jak pokazać, że warto wybrać właśnie Ciebie?- sprawdzone metody i sposoby)

• Osobiste spotkanie z wybranymi, czołowymi podwykonawcami (dekoratorzy, fotografowie, cukiernicy, menagerowie w wybranych lokalizacjach, Dj’s, styliści w salonach sukien ślubnych, etc.) – pomoc w nawiązaniu z nimi relacji, będącej podstawą pracy Wedding Plannera

• Baza najlepszych podwykonawców oraz list referencyjny od Ann & Kate z informacją, że jesteś absolwentem indywidualnego szkolenia by Ann & Kate

• Formalności i wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do realizacji wszelkich konfiguracji ślubnych

• Prezentacje i omówienie różnych stylów przyjęć weselnych

• Nasz autorski Wedding Book – będący zestawieniem całej niezbędnej teorii z zakresu pracy Wedding Plannera napisanej w czytelny, prosty sposób

• Mentoring (konsultacje do wykorzystania z w ciągu 2 lat – na różnych etapach tworzenia Twojej firmy

• Certyfikat ukończenia kursu

• Kawa, herbata, przekąski, obiad

• Wspaniała atmosfera, niezapomniana energia i pasja, którą Cię zarazimy!!! Obiecujemy!!! 😊

Teorii na temat pracy Wedding Plannera w różnych publikacjach nie brakuje, ale prawdziwe życie – to prawdziwa praca. Dlatego proponujemy Ci, byś spędziła z nami dwa intensywne dni. Nie będzie łatwo, ale będzie przyjemnie! Jedno jest pewne – po tych dwóch dniach nie tylko poznasz niezbędną teorię, ale też doświadczysz realnych sytuacji, z którymi boryka się wedding planner na co dzień.

Nie możesz wejść drzwiami – wejdź oknem. Znasz to przysłowie?

Pomożemy Ci otworzyć drzwi do ludzi, bez których nie wyobrażamy sobie pracy w tej branży.
Wypijemy wspólną kawę. Posłuchasz, również od nich ważnych i mądrych rad.

Dostaniesz od nas bazę sprawdzonych podwykonawców. To połowa sukcesu i wiele tygodni pracy początkującego Wedding Plannera! Branża ślubna jest ogromna. Sprawdzanie pracy każdego z nich na własnej skórze może być ryzykowne. Lepiej zdać się na tych, pod których pracą podpisują się najlepsze agencje ślubne w Polsce.

Razem pojedziemy do lokalizacji w różnym stylu, których jakość usług nie zawodzi. To cenna wiedza, bo pewnych rzeczy nie widać gołym okiem. Wierz nam…nie chciałabyś się dowiedzieć na organizowanym przez siebie weselu, że kuchnia nie wyrabia, kelnerów jest za mało, a w toaletach brakuje papieru… Wszystko wpływa na zadowolenie klientów. A ich zadowolenie buduje Twoją reputację!

Napisałyśmy autorski Wedding Book. A w nim zawarłyśmy w możliwie najprostszym przekazie wiedzę niezbędną do tego, by organizować przyjęcia sobie i innym. Torebkowe wydanie pozwoli Ci mieć przy sobie zawsze i wszędzie ściągę, która da Ci poczucie bezpieczeństwa w tej fascynującej pracy.

Wiedza to jedno, własny biznes – to zupełnie inna sprawa. Pomożemy Ci stworzyć biznes plan i przejść przez meandry księgowości, które nas na początku przerażały. A bez tego nie zaczniesz. Nie uczą nas w szkole bycia przedsiębiorcą. My Cię nauczymy w zakresie niezbędnym do tego, byś działał zgodnie z prawem jako zawodowy wedding planner.

Przez dwa dni grupa innych kursantów nie rozproszy Twojej i naszej uwagi. Skupimy się tylko na Tobie, Twoim potencjale i Twojej firmie. Zwrócimy uwagę na Twoje mocne strony. Powiemy gdzie szukać wsparcia w zakresie tych obszarów, których nie czujesz, a których potrzebujesz w tym zawodzie.

Wreszcie pojedziesz z nami na prawdziwy ślub, wesele i razem z nami go skoordynujesz. Napiszemy wspólnie szczegółowy scenariusz i zrealizujemy go w praktyce! Dzięki temu na Twojej pierwszej prawdziwej realizacji nie będziesz umierać z niepokoju. Ona już nie będzie pierwsza!

A jeśli w ciągu 2 lat na różnych etapach rozwijania własnej firmy będziesz mieć pytania – nasz mentoring – gwarantowany w ramach szkolenia – pozwoli Ci rozwikłać wszelkie wątpliwości.

CENA SZKOLENIA : 5000 zł

(możliwa płatność w ratach ustalana indywidualnie)